• Tiráž
 • Ochranná známka podle NAŘÍZENÍ RADY (ES) č. 207/2009 ze dne 26. února 2009 o ochranné známce Společenství (kodifikované znění)

  Všeobecné Informace:
  Radek Raška
  Olomouc Bikers - O.B.F.
  Peškova 487/2
  77900 Olomouc

  Telefon : +420605265088
  Mobil : +420604916133
  IČO: : 22766821
  ICQ : 138316715
  E-mail : info@motorkari-olomouc.cz
  WWW : www.os.motorkari-olomouc.cz

  Příslušnost : Česká Republika - Czech Republic
  Bankovní spojení : Fio banka, a.s. - 2500193186 / 2010

  Zodpovědnost za obsah se řídí podle Směrnice Evropského parlamentu a Stanov Občanského sdružení Olomouc Bikers - O.B.F.


 • Právně závazné prohlášení vyloučení odpovědnosti
 • 1. Obsah
  Tento portál je otevřená internetová diskuze různého zaměření, tzn. jde o seskupení dobrovolníků, kteří vytvářejí databázi. Princip dovoluje komukoliv s připojením k internetu a webovým prohlížečem měnit její obsah. Proto je třeba upozornit, že vlastník portálu není zodpovědný za obsah který zde najdete,tento obsah nemusí obsahovat úplné a přesné ani spolehlivé informacie.

  2. Odkazy a linky
  Majitel stránek nenese žádnou zodpovednost za zde uveřejněné odkazy. Nepoužívajte tuto stránku k distribuci a nebo k downloadu jakýchkoliv materiálů, ke kterým nemáte legální oprávnění. Všechno děláte na vlastní zodpovědnost.

  3. Autorské právo
  SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 2009/24/ES ze dne 23. dubna 2009 o právní ochraně počítačových programů

  4. Soukromá strategie
  Souhlasíte s tím, že nebudete odesílat žádné urážlivé, obscénní, vulgární, nenávistné, výhrůžné, sexuálně nebo rasově orientované příspěvky a nebo posílat jakýkoliv jiný materiál, který může porušovat ktorékoliv zákony země, ve které se nacházíte. Takové konání může vést k okamžitému a trvalému vyloučení. IP adresa všech Vašich příspěvků je zaznamenávána z důvodu uplatnitelnosti těchto podmínek. Souhlasíte s tím, že majitel má právo kedykoliv odstranit, upravit, přesunout, a nebo uzamknout ktorékoliv téma, které by porušovalo tyto podmínky, dále provozovatel nenese zodpovědnost za jakýkoliv pokus o průnik (hacking), který může vést k zneužití těchto údajů.

  5. Právní platnost vyloučení odpovědnosti
  Toto vyloučení odpovědnosti platí pro části publikací přístupných z internetu, jak celkové tak individuální požadavky jsou legální, pro ostatní časti platí výše uvedená zadání.

cron